Tort orzechowy

Pokaż opis

Najeżony orzechami i czekoladą, przed uczestnikami przyjęcia chętnie odsłoni swoje łagodne wnętrze pełne pyszności, na które składa się ciemny biszkopt przełożony bitą śmietaną z pastą orzechową.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.

Zwyczaj pieczenia tortów jest z nami już od bardzo dawna. Przyjęło się, że ten rodzaj słodkości jest wypiekany z okazji urodzin, jednak zdarza się coraz częściej, że również imieniny, rocznice, zjazdy rodzinne i inne uroczystości nie mogą się obyć bez tortu.

Firma e-torty.pl to mistrzowie kulinarnej sztuki, a w szczególności cukiernictwa. Nie dość, że rozpieszczają klientów mnogością rodzajów, smaków i dekoracji tortów, to jeszcze idąc krok dalej, proponują tort z dowozem na terenie całego kraju.

To prawdziwe szczęście i wygoda dla wszystkich łasuchów! Od teraz możemy każdą uroczystą okazję uczcić wspaniałym ciastem. Torty urodzinowe na kinderbal? Czemu nie? A może na romantyczną zaręczynową kolację? Mamy ochotę skosztować tortu orzechowego przebywając na wczasach? A może chcemy sprawić niespodziankę rodzicom z okazji rocznicy ślubu, zaskoczyć ukochanego czy uświetnić pomysłowym tortem wieczór panieński przyjaciółki? Oby nigdy nie zabrakło nam okazji, by zamówić tort z dostawą od naszych cukierni - każdy pretekst jest dobry. Celebrujmy ważne chwile!
Wybierz rozmiar:
Mały 115.90 zł
1kg/8os.
Średni 167.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 220.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

167.90 zł