Tort Perfumy

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kształcie butelki najsłynniejszych perfum marki Chanel.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Kto jeśli nie kobiety najbardziej kocha wszelkie słodkości? Z okazji Dnia Kobiet warto zastanowić się nad jakimś wyjątkowym prezentem z cukierni online . Może w tym roku zrezygnować z eleganckich drobiazgów czy standardowego prezentu a zastanowić się nad czymś niezwykłym i oryginalnym? Jedną z naszych propozycji może być właśnie tort w kształcie buteleczki najsłynniejszych perfum świata.

Nie każdy z mężczyzn posiada duże zdolności kucharskie, dlatego też proponujemy skorzystanie z naszej bogatej oferty. Dokładnie odwzorowany flakon No 5 marki Chanel będzie na pewno fantastyczną niespodzianką dla ukochanej kobiety i dodatkowo na pewno sprawi jej ogromną radość sama oryginalność prezentu. Taki tort z dostawą ucieszy nie tylko narzeczoną, ale także mamę, siostrę czy kuzynkę!

Dzięki możliwości personalizacji, do wypieku możemy dołączyć coś więcej: świeczki, napis wykonany z masy cukrowej, przedstawiający imię ukochanej czy kartkę z osobistymi życzeniami. Możemy w ten sposób sprawić wiele radości, stworzyć niezwykłe arcydzieło specjalnie dla niej. Pomyśleć możemy także o wyjątkowym bukiecie czy wiązance – zapraszamy do kategorii Kwiaty po inspiracje i ciekawe pomysły. Być może kobieta, dziewczyna czy żona, której chcemy sprawić niespodziankę gustuje w bardziej artystycznych kształtach, wówczas możemy zaproponować skorzystanie z oferty w dziale Torty Artystyczne.

Przy wyborze tortu możesz zdecydować o smaku bitej śmietany, która zostanie użyta do przygotowania wypieku. W ofercie znajdują się takie smaki jak: truskawkowy, brzoskwiniowy, wiśniowy, malinowy, migdałowy, orzechowy, kawowy, czekoladowy czy tiramisu. Gdybyś jednak zamiast śmietany wolał krem, również można go użyć. Wówczas oferujemy wybór pomiędzy takimi opcjami, jak krem cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekolady czy węgierski.

Przy wyborze pamiętajmy o możliwości dostarczenia tortu do dowolnej lokalizacji w całej Polsce. To bardzo ułatwi przygotowywanie wyjątkowego przyjęcia i spotęguje uczucie niespodzianki, które wywoła pojawienie się kuriera ze świeżym, pysznym tortem, które zamówiliśmy!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)