Tort piracki

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej prostokątny z tradycyjną piracką flagą, postrachem wszystkich mórz i oceanów!

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Prezentujemy oryginalny i niebiańsko smaczny tort, który idealnie sprawdzi się na przyjęciach urodzinowych wszystkich małych piratów!

Oferujemy szybką realizację zamówienia przez lokalną cukiernię online, atrakcyjne ceny oraz pełen profesjonalizm. Klienci mogą zdecydować się na przepyszny tort z dowozem pod bezpośredni adres. Sami wybierają smak ciasta oraz jego rozmiar.

Oferowany tort z dostawą przedstawia czerwono-czarną flagę piracką oraz krótki napis z wyraźnym imieniem solenizanta. Jest on utrzymany w humorystycznej konwencji. Ten artystyczny tort z pewnością wywoła na twarzach dzieci mnóstwo uśmiechu i pozostanie w ich pamięci na długo!

Rodzice pociech sami mogą zdecydować, o jakim smaku będzie urodzinowy tort. Mogą wybrać rodzaj biszkoptu (jasny lub ciemny) oraz jego nadzienie. Do wyboru oferowana jest bita śmietana o wielu smakach lub krem.

To torty orzeźwiające i niezwykle przyjemne w smaku - z pewnością w szybkim tempie zostaną zjedzone przez wszystkich uczestników imprezy urodzinowej!

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty dla dzieci.
Wybierz rozmiar:
Mały 299.90 zł
2kg/12os.
Średni 376.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 449.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

376.90 zł