Tort Spongebob

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kształcie bajkowej gąbki Spongeboba.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Ulubiony bohater kreskówki jako tort? Które dziecko o tym nie marzy. Zawsze energiczny i pozytywnie nastawiony do świata Spongebob kanciastoporty, mieszkaniec podwodnego miasta, już dzisiaj może wywołać uśmiech na twarzy nie jednego malucha. Przezabawny tort z dostawą do domu z pewnością ucieszy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Większość osób nie wyobraża sobie przyjęcia urodzinowego bez tortu. Dzieci szczególnie czekają na masę atrakcji tego dnia. Niezwykły Spongebobowy tort niewątpliwie będzie wspominany przez nasze dziecko i jego kolegów. Warto sprawić, aby dzień urodzin był wyjątkowy dla bliskiej osoby.

Torty urodzinowe wcale nie muszą być nudne i klasyczne. Jeśli chodzi o dzieci, z pewnością warto postawić na odrobinę szaleństwa i poczucia humoru. Wyraziste kolory, znakomity smak wypieku, zdobienia wykonane z niezwykłą starannością. Warto zamówić tort z dowozem do domu , aby sprawić przyjemność naszym najbliższym. Nieważne, ile mamy lat. Tort Spongebob rozweseli naszą imprezę i zarazi wszystkich swoim uśmiechem. Zamówienie zrealizuje nasza najbliższa cukiernia online.
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

259.90 zł