Tort Spongebob

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kształcie bajkowej gąbki Spongeboba.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Ulubiony bohater kreskówki jako tort? Które dziecko o tym nie marzy. Zawsze energiczny i pozytywnie nastawiony do świata Spongebob kanciastoporty, mieszkaniec podwodnego miasta, już dzisiaj może wywołać uśmiech na twarzy nie jednego malucha. Przezabawny tort z dostawą do domu z pewnością ucieszy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Większość osób nie wyobraża sobie przyjęcia urodzinowego bez tortu. Dzieci szczególnie czekają na masę atrakcji tego dnia. Niezwykły Spongebobowy tort niewątpliwie będzie wspominany przez nasze dziecko i jego kolegów. Warto sprawić, aby dzień urodzin był wyjątkowy dla bliskiej osoby.

Torty urodzinowe wcale nie muszą być nudne i klasyczne. Jeśli chodzi o dzieci, z pewnością warto postawić na odrobinę szaleństwa i poczucia humoru. Wyraziste kolory, znakomity smak wypieku, zdobienia wykonane z niezwykłą starannością. Warto zamówić tort z dowozem do domu , aby sprawić przyjemność naszym najbliższym. Nieważne, ile mamy lat. Tort Spongebob rozweseli naszą imprezę i zarazi wszystkich swoim uśmiechem. Zamówienie zrealizuje nasza najbliższa cukiernia online.
Wybierz rozmiar:
Mały 388.90 zł
2kg/10os
Średni 482.90 zł
2,5kg/14os
Duży 577.90 zł
3kg/18os
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

482.90 zł