Tort świąteczny

Pokaż opis
Rodzinne Święta zawsze są pełne słodkości, a dzięki takim wypiekom będą też niezwykle proste! Tort na Boże Narodzenie to świetny pomysł aby zadbać o prawdziwie świąteczny klimat w Twoim domu! A może podarujesz coś wyjątkowo słodkiego swoim bliskim? Śmietankowy tort na Święta dotrze na Wasz wigilijny stół na czas – będzie świeży i pyszny. Zamów tort z dostawą i ciesz się wyjątkowym wypiekiem od lokalnej cukierni! Lekki tort wieńczy bożonarodzeniowa, piękna dekoracja. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od podanych na stronie produktu.

Z powodu trudności w dostępie do świeżych truskawek w okresie zimowym, cukiernia realizująca zamówienie zastrzega sobie prawo do ich zamiany na inne owoce.
Spotkania przy wieczerzy wigilijnej są niezwykłe i niepowtarzalne. Co roku dbamy o wyjątkową oprawę tego święta, tworząc pełne aromatu dania, którymi zachwycamy domowników oraz gości. Wśród pozycji obowiązkowych, które powinny się znaleźć na stole wymieniamy nie tylko rybę, barszcz z uszkami, ale także pyszne ciasta oraz torty. Każdy z nich musi wyróżniać się czymś niesamowitym, czymś co podkreśli wigilijną aurę. I właśnie taki jest Tort Świąteczny, który przedstawiamy poniżej. Przygotowany jest z myślą o Twoich bliskich i wyjątkowych chwilach spędzonych razem z nimi.

Wyobraź sobie jak zachwyceni będą domownicy, gdy wśród świątecznych potraw pojawi się właśnie ten wypiek. Jego delikatny i puszysty wygląd sprawi, że każdy będzie chciał sięgnąć po kawałek. Przyozdobiony figurką Świętego Mikołaja, oraz innymi delikatnymi dekoracjami wygląda przepięknie i zapewniamy, że także smakuje przepysznie! W zimie może wystąpić trudność w dostępie do świeżych truskawek – wówczas zostaną one zamienione na inne owoce.

Tort ten składa się z warstw delikatnego, jasnego biszkoptu, przełożonego bitą śmietaną. Jej smak możesz dowolnie wybrać, w zależności od gustu swojego albo swoich bliskich. Wystarczy poinformować nas o tym w polu „Instrukcje Specjalne”. Może wolisz również zamienić istniejący składnik tortu na inny, wybrany przez siebie? Granicą jest tu tylko Twoja fantazja! Możesz też sprawdzić co przygotowaliśmy dla Ciebie w zakładce Wypieki na Boże Narodzenie. W naszej cukierni online znajduje się bogaty wybór wypieków doskonale komponujących się w wigilijny nastrój. Zapraszamy także do kategorii Ciasta.

Tym co nas wyróżnia spośród innych firm, jest możliwość wybrania dowozu do wybranej lokalizacji w całej Polsce. Nie ma dla nas żadnych problemów z dostawą i transportem, Ty natomiast nie musisz tracić czasu na przygotowywanie wypieku. Wystarczy kilka minut i gotowe – świeży tort zostanie przygotowany i przywieziony prosto pod Twoje drzwi. Gwarantujemy satysfakcję i najwyższą jakość wykonanej słodkości, by Twoje święta były faktycznie wyjątkowe i pełne radości!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)