Tort w kolorowe kropki

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej okrągły z kolorowymi, zabawnymi kółeczkami i kropeczkami.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Kolorowy torcik w kropeczki różnej wielkości niczym biedronka. Okazuje się, że biedronki nie muszą być czerwono- czarne. Nieklasyczna biedronka z pewnością zachwyci młodych solenizantów.

Idealny tort z dostawą na dziecięce przyjęcie. Niewątpliwie, kolorowy wypiek zadowoli nasze pociechy. Słodki tort ozdobiony został masą cukrową . Powszechnie wiadomo, że dla dzieci najważniejszy jest wygląd przysmaku. W tym przypadku, zarówno strona estetyczna, jak i smakowa niewątpliwe zyskają uznanie ze strony maluchów. Subtelne torty urodzinowe specjalnie dla małej księżniczki lub małego księcia.

W środku kryje się słodka niespodzianka. Przepyszne, rozpływające się w ustach wnętrze pokryte kolorową dekoracją. Bajkowe odcienie wywołają uśmiech na twarzy maluchów.

Zamów tort z dowozem w całej Polsce, który uświetni Twoje przyjęcie. Może przyjęcie - niespodzianka? Nieważne, jak to zaplanujesz. Ważne, żeby w przyjemny sposób spędzić ten wyjątkowy dzień. Słodki torcik od cukierni online z pewnością wprawi każdego w błogi nastrój.

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty dla dzieci.
Wybierz rozmiar:
Mały 314.90 zł
2kg/12os.
Średni 395.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 472.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

395.90 zł