Tort w kolorowe kropki

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej okrągły z kolorowymi, zabawnymi kółeczkami i kropeczkami.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie. Dodaj również informację, jakie imię ma zostać umieszczone na torcie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Kolorowy torcik w kropeczki różnej wielkości niczym biedronka. Okazuje się, że biedronki nie muszą być czerwono- czarne. Nieklasyczna biedronka z pewnością zachwyci młodych solenizantów.

Idealny tort z dostawą na dziecięce przyjęcie. Niewątpliwie, kolorowy wypiek zadowoli nasze pociechy. Słodki tort ozdobiony został masą cukrową . Powszechnie wiadomo, że dla dzieci najważniejszy jest wygląd przysmaku. W tym przypadku, zarówno strona estetyczna, jak i smakowa niewątpliwe zyskają uznanie ze strony maluchów. Subtelne torty urodzinowe specjalnie dla małej księżniczki lub małego księcia.

W środku kryje się słodka niespodzianka. Przepyszne, rozpływające się w ustach wnętrze pokryte kolorową dekoracją. Bajkowe odcienie wywołają uśmiech na twarzy maluchów.

Zamów tort z dowozem w całej Polsce, który uświetni Twoje przyjęcie. Może przyjęcie - niespodzianka? Nieważne, jak to zaplanujesz. Ważne, żeby w przyjemny sposób spędzić ten wyjątkowy dzień. Słodki torcik od cukierni online z pewnością wprawi każdego w błogi nastrój.

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty dla dzieci.
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

245.90 zł