Tort z kamyczkami

Pokaż opis
Tort na puszystym biszkopcie z bitą śmietaną o wybranym smaku, udekorowany kremem i  kolorowymi kamyczkami.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Klasyczna kompozycja z niecodziennym dodatkiem, który przypadnie do gustu szczególnie dzieciom i osobom kochającym doskonałą zabawę. Tort z dowozem, ozdobiony kamyczkami, wykonany przez naszą cukiernię online na bazie jasnego, bardzo lekkiego i puszystego biszkoptu został dopełniony rozpływającą się w ustach bitą śmietaną.

Prosta kompozycja – ukochana przez wielu – została przełamana kolorowymi, figlarnymi kamyczkami, które pełnią podwójną rolę – dekoracyjną i dodającą wyrazistości. Dzięki nim każdy kolejny kęs będzie zaskakiwał nowością i odrywał przyjemność degustacji na nowo.

Klasyczne torty urodzinowe z bitą śmietaną są wykonywane w trzech podstawowych rozmiarach, wyłącznie na indywidualne zamówienie klienta. To sprawia, że nasze wyroby cukiernicze są niezmiennie świeże i perfekcyjne, a przy tym unikatowe i niecodzienne. Mistrzowie cukiernictwa sprawiają, że każdy z tortów ma swój charakter – ujmujący, smakowity i absolutnie wciągający. Ceniąc Państwa czas proponujemy tort z dostawą pod wskazany adres. Zaskocz ukochaną osobę najsmaczniejszym kawałkiem boskiej słodyczy naszych tortów!

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii wszystkie torty.
Wybierz rozmiar:
Mały 109.90 zł
1kg/8os.
Średni 157.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 206.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

157.90 zł