Tort ze stworkami

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej okrągły z kolorowymi kwiatkami, serduszkami i figurkami śmiesznych stworków-potworków.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Ujmujący swoim misternym, cukierkowym i szalenie fantazyjnym, baśniowym wykończeniem z masy cukrowej tort urodzinowy z wesołymi stworkami rozraduje serce każdej małej solenizantki, solenizanta, a także miłośników przeróżnych stworków. Wesołe serduszka przeplatają się z kwiatuszkami i finezyjnymi kuleczkami, a małe figlarne postacie tańczą wkoło napisu z imieniem solenizantki. Wyborny w smaku tort z dostawą wywoła uśmiech na twarzy dziecka i niebywałe doznania smakowe.

Nasze torty tradycyjne wykonywane są w oparciu o jasny lub ciemny biszkopt. Ceniąc Państwa indywidualne upodobania proponujemy przełożenie z bitej śmietany o smaku truskawkowym, jagodowo – malinowym, brzoskwiniowym, wiśniowym migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Osobom preferującym kremy proponujemy smak cytrynowy, z czarnej porzeczki, kawowy, orzechowy, czekoladowy, kawowy lub węgierski.

Ceniąc czas naszych klientów proponujemy tort z dowozem pod wskazany adres od cukierni online. Gwarantujemy bezkompromisową jakość i wiele przyjemnych doznań degustacyjnych.
Wybierz rozmiar:
Mały 487.90 zł
2kg/12os.
Średni 605.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 724.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

605.90 zł