Bukiet Promyk Słońca

Pokaż opis
Bukiet składa się z róż i margaretek wzbogaconych o zielone dodatki. Do bukietu dołączany jest bilecik, aby wraz z kwiatami przekazać życzenia.
Rocznice, urodziny, imieniny, Dzień Matki, Dnia Babci i Dziadka, Dzień Kobiet, Walentynki, przeprosiny, podziękowanie, uczczenie sukcesu to tylko niektóre przykłady fantastycznych okazji do obdarowania bliskiej sercu kobiety wyjątkowymi kwiatami. Choć nie wszystkie Pani obchodzą tego typu święta, bez wątpienia każda z nich uwielbia otrzymywać kwiaty.

Bukiet Promyk Słońca to przepiękna i niezwykle słoneczna kompozycja złożona z żółtych róż i margerytek, wspaniale skontrastowanych z zielonymi dodatkami. Kwiaty z dostawą można przesłać w dowolnej chwili, bez wychodzenia z domu dołączając do niego dyskretny liścik z życzeniami. Taki niespodziewanie dostarczony podarunek z pewnością ucieszy każdą przedstawicielkę płci pięknej i wprawi ją w rewelacyjny nastrój.

Róża to od tysięcy lat symbol miłości i namiętności. Już starożytni Grecy oraz Rzymianie utożsamiali róże z boginiami miłości i ponadczasowego piękna - Afrodytą i Wenus. To właśnie za pomocą tych wspaniałych kwiatów można bezgłośnie wyznać uczucia lub wyrazić wdzięczność.

We wielu kulturach wschodnich żółte róże symbolizują przede wszystkim mądrość oraz wielką siłę. Taka interpretacja nieodmiennie sprawia, że bukiet z tymi kwiatami można wręczyć kobiecie, która odniosła sukces. Inne wspaniałe okazje, do których idealnie nadają się żółte róże to np. awans w pracy, zdanie egzaminu, obrona pracy magisterskiej czy urodzenie dziecka.

Z kolei we współczesnej kulturze Europy żółta róża symbolizuje głównie radość, przyjaźń, szczęście oraz nieokiełznaną wolność czyli wszystko to, co czyni ją fantastycznym prezentem dla ukochanej mamy, córki, przyjaciółki czy siostry.

W Ameryce Południowej i Środkowej, poprzez skojarzenie żółtego koloru z pojawieniem się złotego Słońca na widnokręgu, róże w tym samym odcieniu utożsamiane są z nowym początkiem, a tym samym rewelacyjnie nadają się jako prezent na pocieszenie. Z kolei margerytka to kwiat ceniony głównie ze względu na swoją prostotę i klasyczną urodę. Właśnie ze względu na uniwersalność, margerytki świetnie sprawdzają się na każdą okazję.

Podaruj zatem żółte róże i margerytki, aby rozjaśnić dzień kobiety bliskiej Twojemu sercu lub aby pogratulować jej sukcesu, pocieszyć w trudnych chwilach, wyrazić szczerą sympatię dla przyjaciółki czy też po prostu mile kogoś zaskoczyć.

Chcesz dowiedzieć się, co jeszcze możesz wysłać bliskim? Odwiedź kategorie Dla Matki czy torty walentynkowe.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

Czas dostawy Od ręki

Koszt dostawy 19.90 zł