Tort Dwa serca

Pokaż opis
Wypiek dla ważnej dla Ciebie Kobiety z bogatą, różową dekoracją z kremu cieszy oko i podniebienie! Przełamie najgrubsze lody, osłodzi najtrudniejszy dzień. Dwa serca - jeden tort!
UWAGA! Tekturowe serduszka zostały użyte jako element dekoracyjny przy sesji zdjęciowej. Nie stanowią one części tortu.
Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.
*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej
Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Walentynki to święto, podczas którego w sposób szczególny okazujemy miłość bliskim osobom. Dzień ten uświęcić należy w wyjątkowy, nieszablonowy sposób, który zapamiętamy na długo i który podkreśli wagę naszego uczucia.

Tradycyjnie pary wręczają sobie w Walentynki wybrane od serca drobiazgi i spędzają czas w sposób, który oboje lubią. Dzień ten uświetni w wyjątkowy sposób tort z dostawą , który możesz u nas zamówić! Tort Dwa serca stworzony z myślą o tym dniu na pewno doda uroku i czaru całej atmosferze i sprawi, że będzie ona naprawdę niezwykła.

Przy zamówieniu tortu pamiętaj o możliwości dostawy do dowolnego, wskazanego przez Ciebie miejsca. Lokalna cukiernia znajdująca się najbliżej adresu nadawcy wykona ten wypiek i przetransportuje go do wybranego miejsca. Dzięki temu Twój tort będzie na pewno świeży i wyjątkowo pyszny, a Ty nie będziesz musiał się niczym martwić. Wystarczy poświęcić tylko kilka chwil na naszej stronie zamiast tracić go w kuchni czy w kolejce w cukierni. U nas będzie to szybkie, wygodne i precyzyjne.

Wyjątkowa okazja zasługuje na wyjątkowe elementy. Waszą obecność, chwilę wytchnienia dla siebie, czułe słowa i… trochę słodyczy! Taki wypiek zdecydowanie spodoba się każdemu smakoszowi i zostanie spałaszowany z radością. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia!
Wybierz rozmiar:
Mały 199.90 zł
1,5kg/8os.
Średni 263.90 zł
2kg/12os.
Duży 326.90 zł
2,5kg/16os.
Dołącz coś więcej:
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
2.99 zł
9.99 zł
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

263.90 zł