Tort flaga Polski

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kształtcie polskiej flagi, czyli w biało-czerwonych barwach.

Przy składaniu zamówienia zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski.

Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Propozycja dla prawdziwych kibiców sportowych oraz miłośników słodkości w jednym! Prezentujemy pyszny tort w kształcie polskiej flagi państwowej z wiernie odwzorowanymi kolorami wykonanymi z cukierniczej masy. Świetny pomysł na słodką przekąskę podczas wspólnego oglądania meczu czy uczczenie najważniejszych świąt narodowych. Pyszny, delikatny deser z dostawą z powodzeniem zastąpić może słone paluszki czy inne przekąski! Poza tym, patriotyczny wygląd na pewno zachęci do wspólnego kibicowania!

Podczas zamawiania tego tortu z naszej cukierni internetowej przejdziesz do pola „Instrukcje Specjalne”, a tam będziesz mógł dopasować zamówienie do swoich preferencji. Najpierw wybierzesz rodzaj biszkoptu (jasny lub ciemny), następnie zaś wybierzesz smak bitej śmietany. Proponujemy smaki: truskawkowy, brzoskwiniowy, wiśniowy, malinowy, migdałowy, orzechowy, kawowy, czekoladowy oraz tiramisu. Jeśli chcesz, możesz także zaproponować inny! Poza bitą śmietaną możesz wybrać krem, który wypełniać będzie serce tortu. Może on mieć smak: cytrynowy, czarnej porzeczki, orzechowy, kawowy, czekoladowy lub węgierski – wedle Twojego życzenia! Pełna dowolność i dopasowanie oferty dokładnie do Twoich oczekiwań.

Przy składaniu zamówienia wybierz opcję dostawy do wskazanej lokalizacji. Dzięki temu nie będziesz się musiał martwić o transport wypieku, którym zajmiemy się my. Dzięki współpracy z lokalnymi cukierniami jesteśmy w stanie dostarczyć go do dowolnego miejsca na terenie całej Polski. Gwarantuje Ci to świeżość wypieku i doskonałą jakość, aż do ostatniego kawałka! Zamówienia realizowane są maksymalnie w ciągu 48 godzin.

Zdarza się, że z bardzo ważnych powodów nie jesteśmy w stanie dotrzeć do jubilata, dla którego tort zamawiamy. Dzięki naszym propozycjom bardzo łatwo i szybko go spersonalizujesz i w ten sposób wyrazisz swoje życzenia, których nie będziesz mógł złożyć osobiście. Możemy zaproponować takie możliwości jak dołączenie świeczek czy napisu z kolorowego lukru, oraz okolicznościowej kartki z Twoim przesłaniem. Masz inne pomysły na dodatki? Opisz je w polu „Instrukcji Specjalnych”!
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

209.90 zł