Tort kawowy

Pokaż opis
Delikatny biszkopt przełożony lekkim kawowym kremem z subtelną śmietanową dekoracją.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Torty, które zamawiamy dla najbliższych osób wybieramy bardzo starannie i często poszukiwania są bardzo długotrwałe i czasochłonne. Stajemy często przed wyborem, czy skorzystać z czegoś klasycznego, czy raczej artystycznego ? Wtedy zawsze zostaje możliwość sprawdzona, która odpowiada praktycznie każdemu smakoszowi słodkości.

Klasyczny, a mimo to wyjątkowy tort kawowy nadaje się idealnie na każdą możliwą okazję. Szukamy tortu na urodziny? A może na zwyczajny dzień, który chcemy spędzić po prostu w gronie najbliższych? Taki wypiek z cukierni online nadaje się do tego perfekcyjnie. Jego subtelny i aksamitny smak kawowy gwarantuje satysfakcję każdego degustatora! Przygotowany jest bardzo elegancko, tak, by była to nie tylko uczta dla ciała, ale również dla oczu. Ten tort z dostawą na pewno zadowoli najbardziej wybrednych smakoszy.

Świeże składniki w połączeniu z doświadczeniem i profesjonalizmem cukierników procentuje najwyższą jakością wyrobu. Śmietanowa dekoracja, delikatny, miękki biszkopt oraz wykwintny aromat kawy doskonale wpłynie na klimat każdego spotkania, niezależnie od okoliczności.

Jeśli zamówisz tort z naszego asortymentu możemy Ci zagwarantować najwyższą jakość i świeżość finalnego produktu. Dzięki nawiązywaniu współpracy z lokalnymi cukierniami Twoje zamówienie przekazywane jest do zakładu, który zlokalizowany jest najbliżej odbiorcy. Tam natomiast profesjonalni cukiernicy zajmują się jego przygotowaniem oraz dostarczeniem do dowolnego miejsca wskazanego przez Ciebie.

Partnerstwo podpisujemy tylko z najlepszymi cukierniami, dlatego wykorzystane składniki oraz dodatki będą najwyższej jakości i zapewnią idealny smak oraz świetną niespodziankę dla obdarowywanej osoby.

Dzięki zamówieniu tortu z dostawą nie musisz poświęcać czasu w kuchni. Wystarczy jedynie kilka minut spędzone na naszej stronie. Możesz do tortu dodać kilka upominków – kwiaty, świeczki, napisy z lukru czy masy cukrowej, czy kartka, za pomocą której będziesz mógł przekazać kilka ciepłych słów oraz życzeń!
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

149.90 zł