Tort kokosowy

Pokaż opis
Klasyczny tort Rafaello na jasnym biszkopcie z kokosowym kremem. Wykończenie boków płatkami migdałów, obsypany wiórkami kokosowymi na wierzchu.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Przepyszny tort kokosowy Rafaello to szczególny poczęstunek na wiele ważnych okazji. Jego wyjątkowy wygląd będzie ozdobą każdego stołu i mile zaskoczy gości. Ten oryginalny tort z dowozem to jasny biszkopt przełożony aksamitnym kremem kokosowym. Boki ozdobione są płatkami migdałów, a wierzch wiórkami kokosowymi. Jest to doskonały wybór dla wszystkich, lubiących tradycyjne połączenia smaków i tych, którzy docenią klasyczny, elegancki wygląd tego niezwykłego ciasta. Kokosowy tort z dostawą może znaleźć się na Twoim stole w jedyne 48 godzin dzięki profesjonalnej obsłudze kurierskiej.

W naszej ofercie znajdziesz także inne torty tradycyjne, które sprawdzą się idealnie zarówno na rodzinne spotkania, jak i rocznice we dwoje. Wykonujemy zamówienia w trzech różnych rozmiarach, aby dopasować się do potrzeb naszych klientów.

Staramy się dokładać wszelkich starań, by nasze torty zawierały wysokiej jakości składniki, dlatego czasem niektóre dekoracje mogą różnić się od tych na zdjęciu. Zawsze jednak wykonujemy zamówienia rzetelnie i z dbałością o szczegóły. Jesteśmy do usług naszych klientów i staramy się podchodzić indywidualnie do każdego zamówienia, dlatego chętnie usłyszymy Twoje sugestie

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.

Wybierz rozmiar:
Mały 109.90 zł
1kg/8os.
Średni 157.90 zł
1,5kg/12os.
Duży 206.90 zł
2kg/16os.
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

157.90 zł