Tort na Baby Shower

Pokaż opis
Uroczy, delikatny tort na Baby Shower, czyli tzw. pępkowe. Uświetni spotkanie wśród rodziny i znajomych, którzy przychodzą odwiedzić przyszłą mamę. Tort udekorowany masą cukrową może skrywać dowolny wybrany przez Ciebie smak. Zamów go na przyjęcie - może to właśnie na nim poznacie płeć dziecka? Bez względu na to, co zaplanowała dla Was przyszła mama, z pewnością będzie słodko!

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.

Pępkowe to świetna okazja do spotkania z przyszłą mamą, która już nie może doczekać się dzidziusia. Narodziny dziecka zmieniają rodzicom cały świat i dlatego warto jest świętować ten nadchodzący moment w wyjątkowy sposób. Tort na Baby Shower to tort artystyczny z subtelną dekoracją, która zachwyci wszystkich. Bocian zwiastuje w końcu pojawienie się nowego członka rodziny na świecie, a różowy i niebieski kojarzą się z barwami przypisywanymi najmłodszym dziewczynkom i chłopcom.

Jeśli nie możesz odwiedzić przyszłej mamy podczas pępkowego, Tort na Baby Shower może być doskonałym prezentem wysłanym na odległość. Zamówienie zrealizuje lokalna cukiernia najbliższa adresu dostawy, dzięki czemu tort dotrze świeży, wykonany tego samego dnia. Dzięki temu możesz wyrazić swoje uczucia bez względu na to gdzie mieszkasz! To proste – składasz zamówienie na naszej stronie, a my zajmujemy się resztą.

Tort na Baby Shower to jeden z wielu tortów okazyjnych. Największą popularnością cieszą się torty urodzinowe oraz torty dla dzieci, jednak wiele jest zamawianych także tortów na Walentynki oraz rocznice. Wypieki świetnie wyrażają uczucia! Wystarczy, że wybierzesz ulubiony smak obdarowywanej osoby i wybierzesz spersonalizowane dodatki, a prezent będzie naprawdę wyjątkowy.

Wybierz rozmiar:
Mały 279.90 zł
2kg/12os.
Średni 333.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 389.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

333.90 zł