Tort Pszczółka Maja

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kształcie bajkowej Pszczółki Mai.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Torty urodzinowe dla najmłodszych powinny być radosne, kolorowe i zaskakujące swoim wzornictwem. Taki właśnie jest tort Pszczółka Maja, który swoim kształtem przypomina znaną wszystkim bohaterkę popularnej animacji dla dzieci. Sprawdź też inne torty jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w kategorii torty artystyczne.

To najwyższej jakości tort z dostawą, który zachwyca nie tylko swoim oryginalnym wyglądem, ale również swoim smakiem. Decydując się na jego zakup z cukierni online możemy wybierać zarówno pomiędzy jasnym i ciemnym biszkoptem, jak i wieloma rodzajami przełożenia. Zamawiając ten tort z dowozem możemy bowiem postawić na bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, jagodowo-malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu Sprawdź naszą kategorię tortów owocowych i zobacz co możemy jeszcze dla Ciebie zrobić!

Istnieje również możliwość przełożenia tortu kremem o jednym ze smaków: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzemy możemy mieć pewność, że tort będzie precyzyjnie wykonany i ozdobiony oraz świeży, aromatyczny i pyszny.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)