Tort Smerfetka

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kszatłcie pięknej Smerfetki.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Masz w domu małą fankę smerfów? Jeżeli tak to ten tort z masy cukrowej na pewno będzie dla niej ogromną i bardzo miłą niespodzianką! Nasz tort to idealne odwzorowanie najpiękniejszej wśród smerfów, nie tylko w wyglądzie, ale również w pozie jaką jej nadaliśmy.

Jesteśmy profesjonalistami, więc proponujemy Ci tort z dowozem on jednej z naszych cukierni online. Jest to przydatne, kiedy nie masz czasu odebrać tortu lub gdy chcesz, żeby tort był świetnie strzeżoną niespodzianką. Nasze torty urodzinowe to niebagatelne połączenie wyglądu i smaku. Zamów raz nasz tort z dostawą, a na pewno zostaniesz naszym stałym klientem!

Sprawdź, co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty dla dzieci.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)