Tort Świnka Peppa

Pokaż opis
Tort z nadrukiem ze Świnką Peppą! Ukochana bajka najmłodszych - zarówno dziewczynek, jak i chłopców! Wgraj grafikę z filmu, wybierz smak i zamów idealny tort z dostawą do Twojego domu! CHRUM!


*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji. 
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej - nadruk oraz wykończenie z białej bitej śmietany.

Świnka Peppa jest bezsprzeczną królową wśród bajek dla najmłodszych dzieci! Radosne przygody całej chrumkającej rodzinki u każdego wywołują uśmiech, dlatego torcik z jej wizerunkiem będzie wspaniałą niespodzianką z okazji urodzin lub Dnia Dziecka. Z pewnością wizerunek uśmiechniętej rysunkowej świnki jeszcze bardziej umili zdmuchiwanie świeczek podczas przyjęcia!

Smak tortu oraz jego kolor mogą być dostosowane do Twoich preferencji, ale przyznasz chyba, że rekomendowany przez nas malinowy krem śmietankowy doskonale komponuje się z różowym obliczem Peppy!

Wśród naszych propozycji tortów dla najmłodszych dzieci znajdziesz też między innymi tort Kraina Lodu czy tort Psi Patrol. Możesz także zamówić tort z nadrukiem według własnego pomysłu lub zdecydować się na jeden z naszych tortów dekorowanych masą cukrową. Masz dla nas inne wyzwanie? Świetnie! Wystarczy że napiszesz do nas wiadomość jakiego tortu poszukujesz, a my zrobimy wszystko by go zrealizować! Niech przyjęcie urodzinowego Twojego dziecka będzie... ja z bajki!
Wybierz rozmiar:
Mały 143.90 zł
1kg/8os
Średni 193.90 zł
1,5kg/12os
Duży 241.90 zł
2kg/16os.
Dołącz zdjęcie:
Wybierz:
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

193.90 zł