Tort ze słoniem

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej okrągły z małym słonikiem utrzymany w kolorystyce szaro-różowej.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Nie każdy z nas posiada duże umiejętności w zakresie gotowania i cukiernictwa. Czasem też brakuje najzwyczajniej na świecie czasu na przygotowanie na przykład tortu na urodzinydziecka. Możemy w takich wypadkach zdać się na tort z dostawą i wykorzystać pyszny pomysł na wypiek specjalnie dla dziecka!

Wyjątkowy tort ze słoniem z masy cukrowej stworzony został specjalnie z myślą o naszych najmłodszych milusińskich. Słodka masa i lukrowe napisy przedstawiają słonika, a cały tort utrzymany jest w szaro-różowej kolorystyce. Jeśli szukasz innych inspiracji na torty dla najmłodszych – zapraszamy do sekcji Torty dla Dzieci lub Torty Artystyczne.

Korzystając z naszej cukierni online możesz wybrać opcję dowozu na dowolny, wybrany przez Ciebie adres w całej Polsce. Dojedziemy tam na pewno, a Ty będziesz pewny najwyższej jakości i świeżości otrzymanej słodkości. Jest to możliwe dzięki współpracy z regionalnymi cukierniami, które przygotowują wypiek na miejscu i transportują go bezpośrednio do Ciebie.

Podczas zamówienia zostaniesz przekierowany do personalizacji tortu. Tam dokonasz wyboru co do rodzaju biszkoptu (jasny czy ciemny) oraz przełożenia. Będziesz mógł wybrać spośród kilku dostępnych smaków bitej śmietany: truskawkowy, brzoskwiniowy, wiśniowy, malinowy, migdałowy, orzechowy, kawowy, czekoladowy i tiramisu. Jeśli uznasz, że Twojemu dziecko bardziej do gustu przypadnie krem, możesz wybrać jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy czy węgierski. Pamiętaj zapytać o alergeny, by uniknąć wszelkich nieprzyjemności i być absolutnie pewnym użytych składników. Do swojego zamówienia możesz dołożyć także kwiaty, świeczki, lukrowany napis czy kartkę z osobistymi życzeniami!

Pomyśl o wspaniałej niespodziance jaką zrobisz milusińskiemu. Stwórz wyjątkową atmosferę, wybierz sprawdzoną cukiernię i ciesz się zaskoczoną miną dziecka, które otrzyma tak fantastyczny i oryginalny podarunek. Zadbaj o szczęście i radość z niezwykłego dnia!
Wybierz rozmiar:
Mały 299.90 zł
2kg/12os.
Średni 376.90 zł
2,5kg/16os.
Duży 449.90 zł
3kg/20os.
Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

376.90 zł