Zestaw słodkości Cudowne Chwile

Pokaż opis

Zestaw słodkości „Cudowne Chwile” warto zamówić na okazje wymagające wyjątkowej oprawy. Mogą być to większe uroczystości w gronie rodzinnym bądź przyjacielskim. W skład zestawu wchodzi intensywnie czekoladowy tort , który z pewnością przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom tradycyjnych wypieków. Tort uzupełniają dwa ciasta: klasyczny sernik aksamitny oraz ciasto – kostka z owocami i galaretką , a także zestaw 12 czekoladowych babeczek .

W skład zestawu wchodzą:

Tort Czekoladowy (22cm/1,5kg/12os.)

Sernik pieczony (1kg/8os.)

Ciasto kostka z owocami (1kg/8os.)

Muffiny czekoladowe (12 sztuk)

Dodatki takie jak napis i świeczki zostaną załączone do tortu.

Kupując w zestawie otrzymujesz lepszą cenę, niż kupując każdy produkt z osobna!

Tort czekoladowy to absolutna klasyka, którą uwielbiają wszyscy – i dzieci i dorośli. Wbrew pozorom jest on bardzo lekki dzięki przełożeniu z bitej śmietany. Wspaniale prezentuje się na odświętnym stole ze względu na swoją elegancką dekorację z polewy i wiórków czekoladowych. Najczęściej jest zamawiany na urodziny, ale także na inne popularne okazje jak imieniny, rocznice i Dzień Mamy i Taty.

Do tortu czekoladowego dobraliśmy dwa ciasta, które stanowią jego doskonałe uzupełnienie. Pierwsze ciasto to sernik aksamitny – klasyczny, pieczony sernik z lukrową dekoracją. Jest lekki i puszysty, a przede wszystkim zawsze świeży, dzięki naszej współpracy z lokalnymi cukierniami. Drugie ciasto to kostka z owocami – biszkopt z kremową warstwą którą wieńczy galaretka z sezonowymi owocami. Jest to świeże połączenie smaków, które świetnie równoważy czekoladowy smak tortu i aksamitny sernik.

Do zestawu należy także zestaw 12 czekoladowych babeczek . Muffinki są świetne na każdą okazję i przepadają za nimi zarówno dzieci jak i dorośli. Twoi goście z pewnością się ucieszą z ich obecności na stole! Babeczki są uniwersalne i pięknie prezentują się pośród pozostałych wypieków.

Naszym zdaniem zasługujesz na chwilę wypoczynku wśród rodziny i przyjaciół bez konieczności wielogodzinnego pieczenia. Pozwól sobie na wolne popołudnie i zamów zestaw słodkości, który zachwyci każdego! Dodatkowo możesz zamówić bukiet pięknych kwiatów , które dodatkowo uświetnią każdą okazję.

cena:408.90 zł
Dołącz coś więcej:
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
9.99 zł
2.99 zł
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

408.90 zł