4 eklery na Dzień Mamy

Pokaż opis
4 wyjątkowe eklery będą idealnym pomysłem na prezent dla mamy z okazji 26 maja. Zestaw pięknie zdobionych eklerków w białej czekoladzie i malinowej polewie z dołączoną czekoladową tabliczką "Kocham Cię”. W skład zestawu wchodzą eklery o czterech wyjątkowych smakach: waniliowo – truskawkowym, pistacjowo – malinowym, baileys z pomarańczą i marakują i czekoladowo - karmelowym. 

UWAGA: Produkt zawiera alkohol. w wypadku chwilowego braku jednego ze smaków, może on być zastąpiony innym.
 
Eklery to idealna propozycja na prezent na Dzień Mamy, dla osób które poszukują czegoś wyjątkowego i nietypowego. Nasz zestaw składa się z eklerek w czterech wspaniałych smakach: waniliowo-truskawkowym, pistacjowo-malinowym, baileys z pomarańczą i marakują oraz czekoladowo-karmelowym. Każdy z tych smaków to wyjątkowe doświadczenie dla podniebienia, które dostarczy wiele przyjemności i satysfakcji.
Zestaw eklerków został dodatkowo ozdobiony malinową polewą oraz białą czekoladą, a dołączona czekoladowa tabliczka z napisem "Kocham Cię" sprawia, że nasz produkt jest doskonałym prezentem dla mamy na 26 maja.
Nasze eklerki są przygotowywane z najwyższej jakości składników, co gwarantuje ich wyśmienity smak oraz aromat. Dostępne są w opakowaniu, które doskonale chroni przed uszkodzeniem i pozwala zachować świeżość produktu.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem