Mazurek czekoladowy

Pokaż opis

Prosty, ale efektowny! Niesamowicie czekoladowy mazurek na kruchym spodzie wprost rozpływa się w ustach! Nie może być już doskonalszy.

Waga może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu - w tym wykończenie i kształt.
 


Okrągły Mazurek z Czekoladą przywołuje na myśl jajko, które jest przecież nieodłącznym symbolem Wielkanocy. Dlatego nasz mazurek jest nie tylko pysznym ciastem, ale też fantastyczną dekoracją świątecznego stołu! Możesz zamówić do z dostawą do dowolnego miasta w Polsce - dla siebie lub dla kogoś w prezencie. Oprócz mazurka czekoladowego znajdziesz u nas także pyszny mazurek kajmakowy i wiele innych ciast wielkanocnych!

Poznaj naszą babkę drożdżową, babkę piaskową, sernik wielkanocny i tort kajmakowy - każdy nasz wielkanocny wypiek jest przygotowywany z wyjątkową dbałością o smak i dekoracje. Dzięki temu tak chętnie wybieracie naszą cukiernie online podczas przygotowań do świąt oraz innych okazji.

Mazurek czekoladowy zasmakuje zarówno dzieciom, jak i dorosłym, co powoduje że to świetne ciasto znika raz-dwa. Możesz także zdecydować się na zamówienie naszego mazurka jako prezentu dla pracowników, którzy z pewnością docenią słodki gest.

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)