Sernik Nowojorski

Pokaż opis
Znacie Sernik Nowojorski? Wyjątkowo kremowe ciasto o gładkiej i gęstej konsystencji. Bazą sernika jest serek cremette, dzięki któremu ma bardzo charakterystyczny smak. Całość została wykończona białą czekoladą. Wypiek został wykonany przez naszych Mistrzów Cukiernictwa.

Nazwa „nowojorski” wywodzi się z legendy, jakoby pierwszy w historii sernik miał powstać w XX wieku, właśnie w Nowym Jorku. Dlatego też, po tylu latach, wśród miłośników serowych wypieków, to właśnie sernik nowojorski nazywany jest prawdziwym Królem. To on zdumiewa miękkością i delikatnością, która dosłownie rozpływa się w ustach. Wersja nowojorska różni się od klasycznego sernika, przyjmując zdecydowanie gładszą i bardziej kremową konsystencję. Pomimo tej delikatności - smak sernika jest niezwykle intensywny i nie pomylisz go z żadnym innym wypiekiem. Wszystko to uzupełnia słodka, biała czekolada, która podbija smak kremowego serka. Jeśli szukasz innej – ale równie niezwykłej – wersji znanego i powszechnego sernika, koniecznie zamów tą gęstą i delikatną wersję. Gwarantujemy, że się w niej zakochasz!

Realizujemy bezpieczne dostawy. Torty wypiekane i pakowane są z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa, zasad higieny oraz przestrzegając zaleceń Światowej Organizacji Zdrowia. Nasi pracownicy posiadają książeczki sanepidowskie, pracownia jest sterylna, pracujemy w jednorazowych maskach i rękawiczkach.

Wypieki doręczane przez wyspecjalizowaną firmę kurierską to świetne rozwiązanie - wystarczy złożyć zamówienie, aby wysłać komuś lub sobie pyszne ciasto. Wypieki przygotowywane są przez cukiernię współpracującą z E-torty, która dba o każdy szczegół realizacji: od bogatego wnętrza, przez najlepsze składniki, aż po dekorację.

Jeśli nie znasz jeszcze naszych nowych produktów wysyłkowych, to mamy dla Ciebie kilka informacji. Podobnie jak wszystkie świeże produkty, powinien być on odpowiednio przechowywany - najlepiej w zacienionym miejscu o temperaturze nie wyższej niż 22°C. Należy pamiętać też o jego dacie przydatności do spożycia - znajdziesz ją w pudełku. Zwyczajowo to 5 dni od daty produkcji/wysyłki.
Wybierz rozmiar:
Wesja de lux 153.90 zł
18cm/1,4kg/10os.

Razem:

153.90 zł
  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem