Tort Angry Birds

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej okrągły z bohaterem z Angry Birds.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Które dziecko nie zna wyjątkowo popularnej bajki „Angry Birds”? Na pewno nasze dzieci nie raz ekscytowały się przygodami tych wesołych ptaków i bawiły się grami lub zabawkami z nimi związanymi. Możemy zrobić im naprawdę wyjątkową niespodziankę, której długo nie zapomną. Postać czerwonego ptaka z wiernie odwzorowanymi detalami i szczegółami w pysznej masie cukrowej i ze słodkimi dodatkami – które dziecko nie chciałoby otrzymać takiego niezwykłego prezentu? Dzięki stworzeniu tego cukierniczego arcydzieła możemy sprawić naszym najmłodszym naprawdę ogromną przyjemność i uatrakcyjnić ich imprezę urodzinową.

Pomyśl, jak wielką niespodziankę zrobisz swojemu dziecku, gdy pojawi się kurier z kartonem, w którym będzie tort z dostawą. Jeśli szukasz także innych, ciekawych i oryginalnych pomysłów na tort dla Twojego dziecka to zapraszamy do zakładki Torty dla Dzieci oraz Torty Artystyczne, gdzie znajdziesz ogromną ilość inspiracji i nowych, fantastycznych propozycji od naszej cukierni online .

Podczas zamawiania tego wyjątkowego wypieku zostaniesz poproszony o wybór smaku bitej śmietany. Możesz wówczas wybrać z takich możliwości jak przełożenie o smaku truskawkowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Ponadto, jeśli uważasz, że Twoje dziecko wolałoby lekki krem zamiast śmietany – istnieje możliwość zamiany. Wówczas w ofercie posiadamy takie smaki kremu, jak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy czy węgierski. Na pewno znajdziesz taką opcję, która będzie wręcz idealna dla Twojej pociechy!

Zamawiając u nas swój wypiek możesz być pewny tego, że będzie on świeży i dostarczony prosto do Twojego domu. Dzieje się tak dlatego, że współpracujemy z lokalnymi cukierniami, które tort przygotowują na miejscu. Podajesz nam swój adres i czekasz jedynie na wypiek, który pojawi się dokładnie we wskazanej lokalizacji! Oszczędzasz w ten sposób dużo czasu, który możesz poświęcić na zabawę ze swoimi dziećmi, dodatkowo zapewniając im chwile radości i szczęścia!
Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

209.90 zł