Tort Charytatywny #BECIAKI

Pokaż opis

Dołączamy się do akcji #BECIAKI, która wspiera walczącą z rakiem Anię Tułecką!

W zeszłym roku został u Niej zdiagnozowany nieoperacyjny rak płuc. Miesięczny koszt takiej terapii to ok. 30 tyś. złotych, a rodzina na kosztowną terapię potrzebuje 200 tyś. złotych. Chcąc pomóc Ani przeznaczamy na akcję #BECIAKI 5 pysznych tortów orzechowych w specjanej, promocyjnej cenie!  Cała wartość Twojego zamówienia będzie przeznaczona na pomoc dla Ani.

Dla Beciaków proponujemy tort o smaku orzechowym - najeżony orzechami i czekoladą, na który składa się ciemny biszkopt przełożony bitą śmietaną z pastą orzechową.Jeśli wolisz inny smak znaznacz to w instrukcjach specjalnych. 

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.

Jeśli chcesz wspomóc Anię i przekazać dowolną kwotę poniżej znajdziesz link do skarbonki. Liczy się każda złotówka! 

http://skarbonka.alivia.org.pl/anna-tulecka

Zwyczaj pieczenia ciast zwanych tortami najprawdopodobniej wywodzi się z Włoch. Do naszego kraju dotarł, jak wiele innych nowinek kulinarnych, za sprawą królowej Bony. Przyjęło się, że ten rodzaj słodkości jest wypiekany z okazji urodzin, jednak zdarza się coraz częściej, że również imieniny, rocznice, zjazdy rodzinne i inne uroczystości nie mogą się obyć bez tortu.

Firma e-torty.pl to mistrzowie kulinarnej sztuki, a w szczególności cukiernictwa. Nie dość, że rozpieszczają klientów mnogością rodzajów, smaków i kunsztownych dekoracji tortów, to jeszcze idąc krok dalej, proponują tort z dowozem na terenie całego kraju.

To prawdziwe szczęście i wygoda dla wszystkich łasuchów! Od teraz możemy każdą uroczystą okazję uczcić wspaniałym ciastem. Torty urodzinowe na kinderbal? Czemu nie? A może na romantyczną zaręczynową kolację? Mamy ochotę skosztować tortu orzechowego przebywając na wczasach? A może chcemy sprawić niespodziankę rodzicom z okazji rocznicy ślubu, zaskoczyć ukochanego czy uświetnić pomysłowym tortem wieczór panieński przyjaciółki? Oby nigdy nie zabrakło nam okazji, by zamówić tort z dostawą - każdy pretekst jest dobry. Celebrujmy ważne chwile!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)