Tort Pacman

Pokaż opis

Tort w masie cukrowej w kształcie planszy z popularnej gry komputerowej z postaciami duszków, owoców i Pacmana w roli głównej.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.
Wybierz smak: truskawka, malina, brzoskwinia, wiśnia, cytryna, czekolada, orzech, kawa, śmietanka.

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji.
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.

Coś dla prawdziwego miłośnika gier z lat 80-tych. Dzięki temu tortowi powrócicie na chwilę do czasów starych konsol i żółtej kulki błąkającej się po labiryncie. Pamiętacie te wszystkie chwile gdy duchy pożerały Was kiedy byliście już o włos od wygranej? Nadszedł czas na rewanż!


Tort z dostawą dostępny w różnych wariantach smakowych. Oferujemy dwa rodzaje ciasta; jasne i ciemne oraz różne warianty przełożenia min. smakowa bita śmietana i krem (np. czekoladowy lub owocowy).


Ten oraz inne torty urodzinowe znajdziecie państwo na naszej stronie cukierni online e-torty.pl
Zamawiając tort z dostawą otrzymacie gwarancję iż dotrze bezpiecznie na miejsce imprezy w wyznaczonym przez was terminie. Chociaż w przypadku torty tradycyjnych możliwa jest realizacja 24h prosimy by zamówienia na torty artystyczne z dowozem składać 3-4 dni wcześniej przed planowaną datą odbioru.

Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie w kategorii torty artystyczne lub torty dla dzieci!

Zmniejszy to ryzyko iż z jakiś powodów realizacja zamówienia okaże się niemożliwa. Za drobną opłatą oferujemy również możliwość personalizacji tortu min. wykonanie napisu zgodnie z życzeniem klienta. Ostateczna waga tortu oraz wygląd mogą nieznacznie różnić się od tych zaprezentowanych na zdjęciu.

Dołącz coś więcej:
2.99 zł
9.99 zł
9.99 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.99 zł
9.99 zł

Razem:

459.90 zł