Tort Pacman

Pokaż opis

Tort w masie cukrowej w kształcie planszy z popularnej gry komputerowej z postaciami duszków, owoców i Pacmana w roli głównej.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.

Coś dla prawdziwego miłośnika gier z lat 80-tych. Dzięki temu tortowi powrócicie na chwilę do czasów starych konsol i żółtej kulki błąkającej się po labiryncie. Pamiętacie te wszystkie chwile gdy duchy pożerały Was kiedy byliście już o włos od wygranej? Nadszedł czas na rewanż!


Tort z dostawą dostępny w różnych wariantach smakowych. Oferujemy dwa rodzaje ciasta; jasne i ciemne oraz różne warianty przełożenia min. smakowa bita śmietana i krem (np. czekoladowy lub owocowy).


Ten oraz inne torty urodzinowe znajdziecie państwo na naszej stronie cukierni online e-torty.pl
Zamawiając tort z dostawą otrzymacie gwarancję iż dotrze bezpiecznie na miejsce imprezy w wyznaczonym przez was terminie. Chociaż w przypadku torty tradycyjnych możliwa jest realizacja 24h prosimy by zamówienia na torty artystyczne z dowozem składać 3-4 dni wcześniej przed planowaną datą odbioru.

Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie w kategorii torty artystyczne lub torty dla dzieci!

Zmniejszy to ryzyko iż z jakiś powodów realizacja zamówienia okaże się niemożliwa. Za drobną opłatą oferujemy również możliwość personalizacji tortu min. wykonanie napisu zgodnie z życzeniem klienta. Ostateczna waga tortu oraz wygląd mogą nieznacznie różnić się od tych zaprezentowanych na zdjęciu.

Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

299.90 zł