Tort but

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kształcie trampka w wybranym kolorze i smaku.

Składając zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej. Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.
Jeśli szukasz niestandardowych i oryginalnych form na stworzenie wyjątkowego tortu – oto miejsce, którego szukasz! Znudziły się już Tobie i innym zwykłe, klasyczne torty o zwykłych, klasycznych smakach? Może więc wykorzystać naszą cukiernię online i wybrać coś naprawdę ekstra? Na przykład wypiek w kształcie buta pełen kolorów i z bogatym wyborem smaków i kremów! Dokładnie odwzorowane sznurówki czy logo, oraz marka producenta będą nie tylko wspaniałą atrakcją ale również dużą i radosną niespodzianką dla każdego obecnego. Może znajdzie się miłośnik mody czy zakupów, dla kogo szukać będziesz właśnie specjalnej okazji na urodzinowe słodycze? Więcej wyjątkowych i atrakcyjnych form wypieków znajdziesz w zakładce Torty Artystyczne. Równie ciekawe torty urodzinowe możesz zobaczyć także w Torty Urodzinowe

Zamawiając torty z dostawą u nas możesz być pewny najwyższej jakości wypieku. Współpracujemy z lokalnymi cukierniami, które przygotowują torty na miejscu i dowożą dokładnie do wskazanego adresu. To sprawia, że wypieki są zawsze świeże i docierają na czas. Możesz też dołożyć do swojego prezentu coś więcej: mogą to być kwiaty, świeczki lub świeczka, kartka z wyjątkowymi życzeniami czy napis na torcie, którymi wyrazisz swoje słowa dla obdarowanego! Taki tort z dostawą to prezent, który zostaje we wspomnieniach na długo.

Przy składaniu zamówienia zostaniesz poproszony o wybór smaku bitej śmietany dodawanej do wypieku. W szerokiej ofercie znajdziesz takie rodzaje przełożenia, jak bita śmietana truskawkowa, brzoskwiniowa, wiśniowa, malinowa, migdałowa, orzechowa, kawowa, czekoladowa czy tiramisu. Jeśli nie lubisz bitej śmietany możesz zamienić ją na lekki i delikatny krem o wyjątkowym smaku – cytrynowym, czarnej porzeczki, orzechowym, kawowym , czekoladowym czy węgierskim. Do wyboru – do koloru! Stworzysz w ten sposób prawdziwe arcydzieło, które będzie dokładnie dopasowane do gustów bliskiej osoby!

Pomyśl zawczasu o zamówieniu tych pyszności i nie trać czasu w kuchni na przygotowywaniu tortu! Dzięki naszej stronie zamówisz go szybko i wygodnie wprost do swojego domu. Uzyskany czas poświęcisz jubilatowi!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)