Tort FC Barcelona

Pokaż opis
Tort w masie cukrowej w kształcie czerwono-niebieskiej koszulki klubu FC Barcelona z logo zespołu.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu. Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.
Wśród widowni najpopularniejszego sportu na świecie znajduje się bliska Tobie osoba? Szukasz idealnego prezentu, którym wyrazisz jak bardzo jest ona dla Ciebie ważna? Zobacz, co przygotowaliśmy dla fanów jednego z najlepszych klubów na świecie!

Wybierz niezwykły i wyjątkowy tort w kształcie koszulki meczowej FC Barcelona. Oryginalny kształt, smak i kolory sprawią wiele radości i będą naprawdę ogromną niespodzianką dla obdarowanej osoby. Świeży i pachnący zamówisz w cukierni online prosto do swojego domu lub do domu obdarowywanej osoby. Zamawiając na naszej stronie zrobisz to szybko i wygodnie nie wychodząc z domu, a dzięki współpracy z lokalnymi cukierniami stworzony zostanie on na miejscu i szybko przetransportowany do celu!

Wybierz wyjątkowy prezent i stwórz niezwykłą atmosferę, którą obdarowany będzie bardzo często wspominał – właśnie dzięki Tobie. Doskonale sprawi się tutaj nasz tort z dostawą ! Możesz skorzystać także z innych, ciekawych opcji niestandardowych tortów. Zapraszamy do kategorii Torty Artystyczne. Znajdziesz tam wyjątkowe pomysły i inspiracje, możesz wybrać także wypiek dla innego solenizanta, swojego dziecka bądź mamy! Ciekawe torty prezentujemy również w kategorii Torty Tradycyjne.

Zamawiając na naszej stronie zostaniesz przekierowany do pola „instrukcje specjalne”. Tam stworzysz tort zgodny ze swoimi preferencjami, wybierzesz rodzaj biszkoptu oraz jego przełożenie. Możesz być pewny świeżości wypieku i najwyższej jakości składników użytych do jego stworzenia. W dodatkowych opcjach możesz też określić, czy do tego tortu chcesz dołączyć świeczkę, napis czy kartkę z osobistymi życzeniami! Możesz też dołączyć kwiaty, w formie przepięknych bukietów, idealnych na każdą okazję.

Zwróć uwagę na możliwość wyboru smaku bitej śmietany, możliwe są: truskawkowa, brzoskwiniowa, wiśniowa, malinowa, migdałowa, orzechowa, kawowa, czekoladowa czy o smaku tiramisu. Jeśli wolisz krem, możesz wybrać któryś z tych smaków - cytrynowym, czarnej porzeczki, orzechowej, kawowej, czekoladowej czy węgierskiej. Takie bogactwo i różnorodność pozwoli na stworzenie idealnego tortu dla bliskiej osoby!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)