Tort Myszka

Pokaż opis
Efektowny tort to gwarancja udanych urodzin naszych pociech. W szczególności, kiedy zdobi go rozpoznawalna postać w słodkim wydaniu - bohater popularnej bajki Disney'a, Myszka Miki.
Tort polecany zarówno na kinderbal z większą ilością gości, jak również na kameralne urodziny. Tort z dowozem to wygodna opcja, kiedy w natłoku różnych obowiązków musimy zapewnić słodki poczęstunek.

Nasze torty urodzinowe łączą w sobie zewnętrzną kreację z doskonałym smakiem. Dopasowując się do indywidualnych preferencji małych klientów, umożliwiamy wybór rodzaju biszkoptu (jasny lub ciemny), a także smaku przełożenia i bitej śmietany.
Pamiętaj także o wyborze rozmiaru. W naszych propozycjach znajdują się trzy wielkości - mały, średni oraz duży tort. Jeśli chcesz sprawić, żeby słodki upominek był jeszcze bardziej wyjątkowy - dopisz ozdobny napis, który umieścimy na ramionach Myszki Miki. Proponujemy również ozdobne świeczki, bilecik czy kartkę.

Oferujemy każdy tort z dostawą pod określony adres - sam zdecydujesz o czasie i miejscu doręczenia. Przesyłka dotrze do Ciebie od naszej cukierni online .

Sprawdź co jeszcze zainteresuje Cię w kategorii torty dla dzieci.

Przy składaniu zamówienie zobaczysz pole „instrukcje specjalne”. Aby stworzyć tort odpowiadający twoim preferencjom wybierz rodzaj biszkoptu (ciemny lub jasny) oraz przełożenie.

Do wyboru masz bitą śmietanę o smaku: truskawkowym, brzoskwiniowym, wiśniowym, jagodowo-malinowym, migdałowym, orzechowym, kawowym, czekoladowym i tiramisu. Jeśli wolisz krem, również wybierz jego smak: cytrynowy, czarna porzeczka, orzechowy, kawowy, czekoladowy, węgierski. Uwaga! Jeśli nie sprecyzujesz smaku tortu wyrazisz zgodę na jego przygotowanie wedle sugestii cukiernika.

Ostateczny produkt może nieznacznie różnić się od zaprezentowanego na zdjęciu.

Waga tortu może nieznacznie odbiegać od wag podanych poniżej.

Dołącz coś więcej:
2.90 zł
9.90 zł
9.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
7.90 zł
9.90 zł

Razem:

269.90 zł