Tort ze zdjęciem na Dzień Ojca

Pokaż opis
Zamów pyszny tort ze zdjęciem na Dzień Ojca, imieniny lub urodziny! Wypiek z Waszym wspólnym zdjęciem, fotografią z kawalerskich czasów lub fotką z największą złowioną rybą? Opcji jest wiele! Ogranicza Cię jedynie wyobraźnia!

*Wypiek na zdjęciu jest poglądowy. Preferencje dotyczące wykończenia tortu, możesz wpisać w instrukcjach specjalnych. Nasi cukiernicy zrobią co w ich mocy, aby wykonać go według Twojej wizji. 
W przypadku braku takiej możliwości tort zostanie wykonany w formie podstawowej - nadruk oraz wykończenie z białej bitej śmietany.

Każdy tata trochę zgrywa twardziela, ale bez wątpienia wzruszy się, gdy w Dniu Ojca bądź na urodziny otrzyma od swojego dziecka tort ze wspólnym zdjęciem. A jeśli jeszcze do tego wiemy, jaki smak tortu jest taty ulubionym, to już z pewnością będzie to strzał w dziesiątkę! Taki słodki upominek pokaże mu, że o nim pamiętasz w dniu jego święta i że cenisz sobie Wasze relacje. Poza tym podzielenie się kawałkiem tortu przy kawie, to świetna okazja by porozmawiać od serca! A jeśli nie będzie wam dane tego dnia spotkać się osobiście, do przesyłanego upominku koniecznie dołącz bilecik, w którym powiesz mu ile dla Ciebie znaczy!

W naszej ofercie znajdziesz także mnóstwo innych propozycji na pyszne prezenty! Jest w czym wybierać, ponieważ torty możesz u nas kupić torty we wszystkich smakach: czekoladowym,kawowym, toffi... są tu także torty z owocami, jak i takie cukiernicze klasyki jak na przykład tort szwarcwaldzki czy pavlova. Innymi słowy - czego dusza zapragnie!

Świętujcie z tatą Dzień Ojca na słodko! Wystarczy że złożysz zamówienie, a kurier dostarczy słodki upominek wprost do Twojego taty!
 
Wybierz rozmiar:
Mały 143.90 zł
1kg/8os
Średni 193.90 zł
1,5kg/12os
Duży 241.90 zł
2kg/16os.
Dołącz zdjęcie:
Wybierz:
Dołącz coś więcej:
3.90 zł
10.90 zł
10.90 zł
Treść do uzupełnienia w danych dostawy
8.90 zł
10.90 zł

Razem:

193.90 zł