Zestaw Pierniczków Miś z Gwiazdką

Pokaż opis
UWAGA! OFERTA LIMITOWANA - POZOSTAŁY OSTATNIE SZTUKI!
Uroczy miś w towarzystwie spadającej gwiazdki to pomysł na słodki, niezobowiązujący upominek z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Ten zestaw pysznych, lukrowanych pierniczków z pewnością wywoła uśmiech na każdej twarzy!

Jeśli poszukujecie świątecznego upominku, który będzie za razem pyszny i piękny, to pierniczkowy niedźwiadek w czerwonej czapce z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę! To drobiazg, którym możecie obdarować każdego - zarówno ukochanych najbliższych, jak i biznesowych kontrahentów, którym chcecie w ten sposób podziękować za współpracę i życzyć wesołych świąt.

W naszej ofercie znajdziecie także inne pierniczki, zarówno takie w zestawach, jak i takie do... malowania! Ich smakowity aromat momentalnie wprawi was w świąteczny nastrój!

Jeśli natomiast poszukujecie pomysłów na wypieki, które trafią na Wasz świąteczny stół, to koniecznie zapoznajcie się z ofertą ciast, które dla Was przygotowaliśmy. Obok klasycznych propozycji takich jak rolada makowa czy keks, znajdzie się tam coś nawet dla tych, którzy szukają produktów wegańskich, bezglutenowych i fit!

Przepraszamy!
W tej chwili produkt nie jest dostępny. Wybierz inny z naszej bogatej oferty słodkości :)

  • Czas i data doręczenia

    Dla upominków (doręczanych kurierem DHL) data dostawy wybierana na naszej stronie jest datą preferowaną, czyli niegwarantowaną. Przesyłki są wysyłane dzień przed wybranym przez Ciebie terminem, gdyż firmy kurierskie w 97% doręczają przesyłki na następny dzień roboczy. Pomimo naszych starań zdarza się jednak, iż z powodu błędu sortowania w firmie kurierskiej, nieobecności odbiorcy, niewskazania numeru telefonu odbiorcy lub innych zdarzeń losowych przesyłka ma nieznaczne opóźnienie i dociera na kolejny dzień roboczy. Jest to jednak wciąż regulaminowy czas gwarantowanej dostawy. Przy dostawie kurierem DHL określenie konkretnej godziny dostawy nie jest możliwe, ale po wysyłce Twojej paczki otrzymasz od nas link do jej śledzenia.

  • Łączenie produktów

    Celem jak najszybszej dostawy, upominki (doręczane kurierem DHL) doręczane są osobno. Razem doręczane są produkty realizowane przez lokalne cukiernie i kwiaciarnie.

  • Spersonalizowana wiadomość

    Do każdego produktu dołączamy bilecik. Treść podasz w danych dostawy.

Czas dostawy 24 H

Koszt dostawy 19.90 zł

Dostawa kurierem